Новий Ранок

Кожен унікальний

Рок

Zоряна

YouCrane

VODEVIL’

VIDVERTO

Ulia Lord

Under the Tank

Terry Phao

Social Classes

Signals Feed The Void

Rock-Feller$

Retro21

RAMA

Pta Khi

Pins

Outer Space

Orinoko

OSTRIV

Omodada Gee

NUTONE

No Limits

Navkolo Kola

My Generation

Mr.Freeman

LATUR

Kompas

КОЛО

К402

Ivory Street

КОСТЬ

IndepenDance

Арсен Мірзоян

Green Silence

ҐОНТА

Golev

FM (Foundation Mario)

Frau Marla

Farinhate

SHCHAVLINSKYI

Epolets

DSPLY

DK,DANCE

Double Jack

MORE NEBA

NAVIGATOR

Cardiomachine

Bohomolnyi

Basement Voice

ANEBO

Lourdes

Akapulko

ШАБЛЯ

ЧУР

Чумацький Шлях (CH.SH)

Червень

Циферблат

ЦИНК

Цвіт Кульбаби

Хто Next?

Хочу ЩЕ!

Харцизи

Folknery

Флаєр

Файно

Троє на Дивані

Транс-Формер

Точка Опори

Теорія Простору

Теді Ведмеді

Sova

TaRuta

СОНЦЕ В КИШЕНІ

Синя Вапа

Роздоріжжя

Роялькіт

Ріплей

РізаК

Радіоафрика

Радіорай

5 Vymir

Полюси

ПЕСТИЦИДИ

Патриція

ПАТРОНИЧІ

Один

Ніоплан

Недаремно

НАТОЛІЧ

Моє MORE

MONOPOLIA

Мольфа

Механічний Апельсин

Марі Кюрі

Леді Джанк

Лезо Терези

Кімната Гретхен

Крапка

ЗЕЛЕНЬ

За Край

Жадан і Собаки

Ефір

Етсетера

Елегантно Зіпсовані

Діти Неба

ДіагноzZ

Джалапіта

Давня Казка

Восьмий День

Ворст

Волосся Вероніки

Вій

Відчуття.Тиші

Вихід у місто

Брати Станіслава

BARAHTA

Аритмія

Антре

Андерсон

Ангажемент на вівторок

Davydova

Опіум

KiRA MAZUR

Олеся Киричук

Krichuss

Ті, що падають вгору

Mavka

OMANA

Хрущі

Vinky

KARПENKO

ПАВLO

ІСПАНІЯ

Юра Самовілов

Мрія Життя

Друже Музико

FRANCO

Фranko’

ARLETT

Гримить

MLLM

Fireplace

Біллі Мілліґан Бенд

MOVER

CROSSROADS

NOVI

Санмай

Wszystko

Триставісім

Я Тебе Не Знаю

Декаданс

Monochromea

Інше Небо

Martovi Orchestra

SWEETLO

DrymbaDaDzyga

DZIDZIO

Нумер 482

Відповідь to be

RIZUPS

Самi Свої

Андріана

КораЛЛі

Колір Ночі

Perkalaba

ФЛІТ

ТамДеМи

Vacя Club

Кому Вниз

Вітаміни

OT VINTA

Брати Гадюкіни

Вперше Чую

Катя Chilly

Мертвий Півень

Мандри

Росава

Mad Heads

Ефект Метелика

Дикі Серцем

Юркеш

Merva

Мій батько п’є

Platina

Сонячна Машина

Хвилю тримай

Ренесанс

Друга Ріка

ТНМК

Тінь Сонця

Тартак

Скрябін

СКАЙ

Павло Гудімов

ОРАТАНІЯ

Нічлава

НеМо

Діля

Крихітка

Ґорґішелі

Роллікс

ВВ (Воплі Відоплясова)

Веремій

Андрій Лучанко

Vivienne Mort

O.Torvald

Lama

Kozak System

Фіолет

Bugs Bunny

Таліта Кум

Інший День

Холодне Сонце

Безодня

Біла Вежа

Kofei.IN

Гайдамаки

ФлайzZzа

BeTwins

PIANO

Хорта

Олександр Онофрійчук

Мотор’Ролла

Антитіла

Димна Суміш

KARNA

Шосте чуття

Рокаш

Без Обмежень

Плесо

Владіслав Левицький

Був’є

GG Гуляйгород

BAndurbaND

OLEUM

Made In Future

PICK-UP

 

 

Joryj Kłoc

Scroll Up