Новий Ранок

Кожен унікальний

Люди

Дніпровська ініціатива

Не спішіть викидати сміття! Комусь воно може бути потрібним. Сюди на склад ви можете приносити все: речі які не носите чи порвали, книжки, посуд який вам вже не подобається, дитячі іграшки та приладдя, техніка, навіть стара і неробоча, різне побутове і медичне обладнання, касети, пластмасові кришечки і багато іншого. Ваші трохи поношені чи з дрібною плямкою речі – підійдуть дітям в дитбудинках, дітям що живуть на вулиці, солдатам, малозабезпеченим сім’ям тощо. Якщо одяг і радіоприймач уже “не в моді” – їх відвезуть у притулок для літніх людей. Дуже пошкоджений одяг поїде в притулок для тварин, чи солдатам протирати техніку. Якщо тканина одягу натуральна – з неї плетуть маскувальні сітки. Якщо техніку теоретично можна поремонтувати – то завжди в притулку знайдеться майстер, який спробує дати їй друге життя. Не викидайте. Віддайте тим хто цього потребує.

 

MagneticOne.org

Шукають і допомагають талановитим діткам та молоді.

 

 

 

 

 

Донор UA

Тут ви можете врятувати людину, просто здавши кров. І ще й отримаєте за це бонуси: квитки на різні події, в кіно, театр тощо.

 

 

 

 

Дитинець

Допомагають майбутнім матусям, родинам з новонародженими дітьми, дітям з особливими потребами, родинам-ВПО з дітьми, громадянам, що постраждали під час АТО. На базі Центру створено простір для творчості, розвитку та дозвілля. Під час канікул організовується денний творчий табір для дітей і підлітків. Сприяють освіті, відпочинку та оздоровленню діток.

 

 

 

 

Пацієнти України

Прагнуть зробити лікування доступним для всіх. Здійснюють тиск на уряд та фармацевтичні компанії з метою зниження цін на медикаменти. Покращують прозорість та підзвітність державних тендерних та закупівельних процесів. Покращують фармацевтичні практики та політики в Україні для більш ефективного контролю якості медичних препаратів та забезпечення етики проведення досліджень. Працюють над забезпеченням повноцінного фінансування державних програм з лікування. Виявляють проблеми для системного вирішення ситуації з туберкульозом в Україні.

 

 

Ла Страда – Україна

Намагаються запобігати торгівлі людьми (особливо жінками та дітьми), протидіяти сексуальній комерційній експлуатації дітей, їх використання в проституції та порнографії; протидіяти насильству в сім’ї. Надають допомогу потерпілим від торгівлі людьми і їх родинам (медичну, психологічну, юридичну, тимчасовий притулок, соціальний супровід, переадресацію). Допомагають у пошуку українських громадян, які зникли за кордоном та повертають їх в Україну. Мають гарячі лінії з різних питань, де можна отримати: консультації (з питань виїзду за кордон з метою працевлаштування, навчання, одруження тощо), психологічну допомогу (потерпілим від торгівлі людьми та насильства). Будьте обачними.

 

Мурахи

Тут ви можете виставити на продаж речі, якими не користуєтесь. Хтось їх купує, і ці гроші йдуть на потреби тих, кого визначив покупець-благодійник.

 

 

 

 

 

Місто щасливих дітей

Центр допомагає діткам: від яких відмовилися батьки; які зазнали насильства; в яких померли батьки; яких знайшли на вулиці; вилучили з сімей, де існувала загроза здоров’ю чи життю дитини. Тут дітей забезпечують усім необхідним (проживання, харчування, одяг, навчання з урахуванням їх творчих здібностей та ін.); здійснюють соціально-психологічну, медичну реабілітацію, лікування хронічних хвороб, необхідні операції; щороку оздоровлюють дітей; корегують педагогічну занедбаність; захищають права та інтереси; влаштовують дитину в сімейні форми виховання. Центр створює затишок, як у справжньому будинку, щоби діти пошвидше повернулися до нормального життя, зміцнились духовно і фізично.

 

Всеукраїнське Об’єднання “Українці Донбасу і Криму”

Організовують і проводять інформаційну, освітню, просвітницьку й культурну діяльність: навчальні курси, тренінги, майстер-класи, круглі столи та інші заходи для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і місцевого населення.

 

 

 

 

ВБФ “Соціальне партнерство”

Програми фонду: денний центр, що надає послуги бездомним та малозабезпеченим; мобільна служба, що допомагає під відкритим небом пенсіонерам, багатодітним сім’ям, людям з інвалідністю та бездомним; реабілітаційний центр для бездомних; цілодобовий пункт обігріву; збір продуктів, побутової хімії та одягу нужденним людям; матеріальна підтримка багатодітних сімей; допомога ліками госпіталям; допомога сім’ям загиблих на Майдані; переселенцям; оперативна соціальна і перша медична допомога бездомним.

 

 

 

Гармонія

Соціальна, психологічна, матеріальна, медико-реабілітаційна, юридична підтримка молоді з обмеженими фізичними можливостями. Сприяють забезпеченню осіб з інвалідністю рівними можливостями в житті, праці, побуті, відпочинку. Сприяють їх соціальній реабілітації, активності в творчій, культурній, спортивній, і іншій громадсько-корисній діяльності.

 

 

 

 

Українська благодійницька мережа

Працюють для сиріт з обмеженими можливостями. Сирітство і саме по собі є важким тягарем для людини. Але буває коли доля наносить подвійний удар і сирота ще й неповносправна – фізично, розумово або психічно (або й все разом одночасно). Допомогти таким діткам може кожен, незалежно від рівня доходів, соціальної ролі, наявного часу.

 

 

 

 

Волинські перспективи

Запобігають торгівлі людьми та людськими органами; домашньому насильству. Розвивають правову освіту для населення. Активізують процес створення нових громадських об’єднань та зміцнення співпраці між існуючими організаціями. Розвивають та підтримують мале й середнє підприємництво в регіоні.

 

 

Фонд громад Луганщини “ХОРС”

Покращують якість життя мешканців, долучаються до вирішення найрізноманітніших актуальних проблем громади. Надають гранти іншим некомерційним організаціям чи ініціативним групам.

 

Об’єднання світових культур (UWCF)

Опікуються обдарованими дітьми, дітьми-сиротами, дітьми-інвалідами, дітьми учасників АТО і переселенців. Реалізують проекти у сфері культури, мистецтва, освіти, медицини, науки, спорту, духовного та фізичного розвитку.

 

 

 

 

 

Кожен Може

Допомагають: дітям, пенсіонерам, людям з інвалідністю; пораненим і тим які втратили дім унаслідок воєнних дій; сім`ям загиблих військових; важкохворим дітям, що проживають на окупованих територіях. Співпрацюють з лікарнями та госпіталями в забезпеченні обладнанням та витратними матеріалами. Організовують благодійні майстер-класи, лекції, “уроки доброти” для школярів, грантові програми тощо.

 

 

 

Товариство Червоного Хреста України

Будь-яка людина, яка потрапила в скрутну ситуацію – самотність, хвороба, бідність, безробіття, втрата родинних зв’язків, надзвичайна ситуація чи збройний конфлікт – може сюди звернутися. Також ви можете стати волонтером і обрати будь-який напрямок, в якому бачите себе найкраще: надання першої допомоги (Товариство організовує навчальні курси), робота з дітками, допомога літнім людям на дому (патронаж), участь у кампаніях та акціях по протидії поширення соціально-небезпечних хвороб (ВІЛ/СНІД, туберкульоз), загони швидкого реагування (порятунок і допомога людям при надзвичайних ситуаціях), служба розшуку, психосоціальна підтримка, мінна безпека.

 

Міжнародний центр розвитку і лідерства

Навчають батьків, усиновлювачів, опікунів та прийомних батьків; працівників системи захисту дітей та інших фахівців, які допомагають дітям. Забезпечують їх необхідними ресурсами (тренінгові програми, публікації, інноваційні підходи у роботі та ін.).

 

 

Конвіктус Україна

Реалізують програми: протидії ВІЛ-інфекції, туберкульозу, інших соціально-небезпечних хвороб; реінтеграції колишніх ув’язнених у суспільство; надання допомоги жінкам, які постраждали від насильства; наркозалежним і їх родичам; секс-працівникам та ін.

 

 

 

 

Дитячий центр “Сонячне світло”

Допомагають сиротам, дітям які пережили психічну травму, та дітям які опинилися в складних життєвих обставинах. Надають їм прихисток, де відновлюють їх фізичне, психічне та духовне здоров’я. Організація складається з соціально-реабілітаційного центру та фонду.

 

 

 

 

 

 

Національна гаряча лінія з питань замісної підтримувальної терапії

Лінія для людей, які хочуть позбутися чи вже лікуються від наркотичної залежності. Працюють за принципом “рівний-рівному”: операторами є клієнти або колишні клієнти програми замісної терапії. Також тут батьки споживачів ін’єкційних наркотиків та їх діти можуть отримувати психологічну підтримку інших батьків, і підвищити свою обізнаність з питань ЗПТ та наркотичної залежності.

 

 

 

 

Майбутнє сиріт

Допомагають дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, випускникам інтернатних закладів, студентам-сиротам адаптуватися до самостійного життя у відкритому соціумі. Влаштовують у прийомні сім’ї, надають фінансову та іншу підтримку. Сприяють отриманню якісної освіти, професійному розвитку, покращенню побутових умов життя. Виявляють і підтримують обдарованих дітей та молодь. Займаються оздоровленням, лікуванням та відпочинком дітей-сиріт та прийомних сімей, забезпечують медикаментами.

 

 

 

Україна без сиріт

Впливають на реформування системи інтернатів та дитячих будинків. Роблять все можливе для захисту прав кожної дитини-сироти.

 

 

Центр взаємодопомоги “Спасемо Україну”

Надають продуктову й матеріальну гуманітарну допомогу соціально незахищеним громадянам, які мешкають в зоні АТО і переселенцям: дітям-сиротам, сім’ям з дітьми, матерям-одиначкам, багатодітним, прийомним та опікунським сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу, пенсіонерам, інвалідам, сім’ям, які перебувають у тяжких життєвих ситуаціях. Кваліфікована медична допомога і соціальна реабілітація дітей із зони конфлікту. Здійснюють евакуацію, розселення, адресну допомогу. Відновлюють зруйновані міста, відкривають їдальні в зоні АТО.

 

 

 

Нове Покоління

Проекти: “Зимовий табір”, “Літній табір”, “Проблема торгівлі людьми” та “Проблема ВІЛ/СНІД” (тренінги в таборах), “Маршрути” (гуманітарна допомога), освітній проект “Стипендіат”. Поліпшують та захищають економічні, соціальні, духовні, культурні права та інтереси дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

 

 

 

Давай Допоможемо

Допомагають самотнім пенсіонерам, дітям­-сиротам, хворим людям, безпритульним тваринам.

 

 

 

 

 

Caritas Ukraine

Напрямки: допомога людям в кризових ситуаціях; опіка над дітьми трудових мігрантів; реабілітація та інтеграція неповносправної молоді; допомога в лікуванні онкохворих дітей; домашня опіка для одиноких людей похилого віку; консультування по догляду за хворими; випозичання реабілітаційного обладнання; паліативна медицина; профілактика і опіка над людьми, що живуть з ВІЛ\СНІДом; лобістська діяльність; репатріація і реінтеграція українських мігрантів; запобігання торгівлі людьми і надання допомоги жертвам торгівлі; гуманітарна допомога; благодійні їдальні; допомога ув’язненим; допомога узалежненим особам.

 

 

Я Волноваха

Центр правового захисту та психологічної допомоги переселенцям. Допомагають подолати страх у дитини, уникнути стресового розладу, підвищити самооцінку, побудувати життєві перспективи.