Новий Ранок

Кожен унікальний

Місто. Село

SOSмайбутнє

Інтерактивна мапа, на якій позначено замки, палаци, бібліотеки, центри дитячої творчості, сільські клуби, спортивні й музичні школи, музеї, занедбані культурні заклади, школи мистецтв і інші об’єкти в незадовільному стані ― з фото, історією та описом. Додавайте сюди соціально важливі об’єкти вашого міста/села, стан яких викликає у вас занепокоєння. Далі, шляхом краудсорсингу та краудфандингу, волонтери, населення, меценати, бізнес, міжнародні донатори й держава спільними зусиллями та коштом відновлюватимуть занедбані об’єкти.

 

“Я інспектор”. Київреклама

Через цей модуль ви можете повідомляти КП “Київреклама” про незаконну рекламу в місті. А вони застосовують відповідні заходи впливу до порушників та ініціюють процедуру демонтажу самовільно встановлених рекламних засобів.

 

 

 

 

 

Dream Kyiv

Інтернет-видання для тих, хто хоче робити свій населений пункт кращим. Скільки ми як місто заробляємо і на що витрачаємо. Як зробити життя в місті зручнішим. Як мають виглядати публічні місця, транспорт. Як міська влада має нам звітувати. Порівняння наших справ зі справами інших великих міст Європи. До цього проекту може долучитися кожен – підтримаи своїми знаннями, уміннями, коштами чи інформацією.

 

 

Платформа розвитку міст

Комунікаційний майданчик, база даних різнобічної інформації про розвиток міст, впорядкована відповідно до типу інформаційних повідомлень, географічної приналежності, тематики та інших категорій.

 

 

 

 

 

Тепле Місто

Платформа об’єднує людей і бізнеси, які підтримують ідеї та дії щодо сталого розвитку міста, комфортного перевтілення міського простору у тепле, зручне та естетичне середовище, створення умов для розкриття інтелектуального і творчого потенціалу міста, обміну ідей та економічного зростання.

 

 

 

 

Ренесанс Міст

Найкращі практики українських міст у різних сферах, і вироблення на їх основі рекомендацій для перетворення інших міст. Організували школу, яка навчить мистецтву перетворення невідомих чи занедбаних міст у потужні міжнародні бренди. Групи учасників, приїжджаючи в місто, в першу чергу вивчають його як туристи та гості, щоби оцінити весь потенціал, виявити проблеми, відчути місто, нащупати його імпульси, позитиви та проблеми. Ввечері група збирається на брейншторм і створює приблизну стратегію розвитку міста. Далі група зростається з місцевими активістами і владою, щоб доопрацювати і втілити розвинуті ідеї.

 

 

Дивовижні

Дивовижні люди, які через благоустрій, урбаністику та соціальні акції змінюють оточення. Вкрутити лампочку у своєму під’їзді, привітатися з сусідом чи прибрати парк – позитивні дії, які під силу кожному!

 

 

 

 

 

Агенти змін

Команда дизайнерів-волонтерів. Розробляють систему орієнтування, яка допомагає орієнтуватися в місті та транспорті. Сторінка створена для того, щоби ви могли взяти участь у цьому процесі: коментуйте, критикуйте, давайте поради, розповсюджуйте та лобіюйте!

 

 

 

 

PRO місто

Фестиваль, який щороку стає відкритою платформою для діалогу і співпраці всіх, хто шукає найкращі ідеї для міста та хоче втілити їх у життя. Проект має на меті об’єднати зусилля активних громадян і новаторських команд, чиї проекти нададуть міському розвитку нової якості.

 

 

 

 

Інститут Успішного Міста

Проект закликає долучатися вас до до змін у своєму місті, отримати нові знання для розвитку себе, свого місця проживання та України.

 

 

 

 

 

Центр моніторингу забудови міста

Міжвідомча робоча група, створена з метою попередження незаконної містобудівної діяльності. На карті ви можете побачити ступінь законності будівництв і повідомити про нове будівництво і його порушення.

 

 

 

Конкурс малих грантів “DREAMactions”

Конкурс для урбаністичних проектів. Відсилайте сюди свої ідеї-заявки по перетворенню міста.

 

 

 

З думкою про рідне. Богдан Гдаль

Сайт, на якому ви побачите корисні ідеї по перетворенню вашого простору на красу та зручність.

 

 

 

 

 

Інститут розвитку міст

Розвивають і підтримують обмін позитивним досвідом між різними містами в Україні та за її межами.

 

 

 

 

 

Код Міста

Програма для на перетину інтересів людей культури, аналітиків, бізнесів, державних діячів, які займаються розвитком міст. Напрямки: Метамiсто (простір міжміських взаємодій), Форум провайдерів сталості (розширений діалог для розвитку в інтересах локальних спільнот), Навігатор сталого розвитку (інструмент аналізу міста), Культурний код міста (подія-процес для міських активістів), Реальність міста (урбаністичний практикум).

 

 

 

Citylab

Проекти у сферах міського планування, благоустрою, соціально-культурного життя, сучасних технологій, освіти. Організовують форуми, воркшопи, конференції, лекції, відкриті дискусії, круглі столи, майданчики для діалогу та зворотного зв’язку. Вивчають світовий досвід у галузі організації міського життя. Залучають експертів, професіоналів у різних сферах.

 

 

 

 

Рада з урбаністики

Об’єднання громадських ініціатив та експертів, що прагнуть розвивати місто, зручне для життя. Виробляють ідеї та рішення для розвитку міста, лобіюють їх впровадження, навчають.

 

 

 

 

 

Центр активних глухівчан

Борються за чистоту, екологічність міста. Підтримують об’єднання, спрямовані на розвиток міста. Допомагають мобілізованим (плетуть маскувальні сітки, шиють одяг та ін.).

 

 

Структура

Pop-up фестиваль розвитку міста, що покликаний відновити його життя там, де воно згасає; дати свою енергію кожному куточку, який того потребує. Фестиваль підтримає кожного, хто має хоча б бажання зробити своє місто щасливішим. Якщо Ви хочете приєднатися – варто лише заповнити анкету. Проект прагне налагодити комунікацію між громадськістю, владою, бізнесом та експертами для підтримки проектів з перетворення міста.

 

 

 

Товариство дослідників України

Організовують, розвивають, підвищують ефективність та координацію географічних, історико-краєзнавчих, культурних досліджень регіонів України, використанню їх досягнень для вирішення проблем соціально-економічного та культурного розвитку, оптимізації взаємодії суспільства й природи.

 

 

 

 

Остання адреса – Україна

Увічнюють пам’ять наших співгромадян, що стали жертвами війни, політичних репресій та державного свавілля. Працюють над появою багатьох тисяч меморіальних знаків одного зразка на фасадах будинків, що стали останніми прижиттєвими адресами жертв.

 

 

 

 

Місто-сад

Розвитку культури та публічних просторів в Україні. Знають, як перетворити пустку на місце зі значенням. Об’єднують для цього митців, активістів, професіоналів різних сфер. Наповнюють ці простори змістом із використанням традиційних та інноваційних технологій. Навчаються та вчать, як бути хорошим сусідом, громадянином і використовувати свої знання та вміння на користь громади.