Новий Ранок

Кожен унікальний

Освіта

Profrights.org. Правозахист викладачів та студентів

База даних, що містить інформацію про порушення прав студентів та викладачів у вищих навчальних закладах та рекомендації щодо їх захисту. Кожен студент, викладач, або просто небайдужа людина може зареєструвати своє повідомлення про порушення. Profrights надає особі, про яку було поширено інформацію, з якою вона не згодна, можливість представити власне тлумачення справи з метою обґрунтування безпідставності поширених суджень.

 

 

 

 

Батьківський контроль

Спільнота небайдужих батьків, створена з метою реформи системи освіти в Україні. Тут: актуальна достовірна інформація про реформування; дискусії та обмін думками; клуб батьківської взаємодопомоги; школа особистісного батьківського зростання (щоб вчити дітей за сучасними принципами, треба і самим мислити сучасно).

 

 

 

 

Чисті виші

Очищення навчальних закладів від корупції, реалізація прав та інтересів студентства.

 

 

 

 

 

K.Fund

Підтримка проектів у галузях освіти та економіки. Платформа 360°, де кожен зможе отримати нові знання та уміння.

 

 

 

 

 

Вчителі за демократію

Впроваджують новітні інтерактивні технології у практику загальноосвітніх навчальних закладів; організовують дебати, навчання основам освітнього менеджменту змін, освіту для стійкого розвитку (екологічний аспект). Проекти: “Освіта для сталого розвитку“, “Стале домогосподарство“, “Основи критичного мислення“, “Практичне право”, “Враховуй Різницю” та ін.

 

 

 

 

Жива бібліотека

Тут ви можете допомогти бібліотекам України: купити пакет книжок за зниженою ціною та вказати бібліотеку, якій ви хочете його подарувати. Обраний пакет буде відправлений в зазначену благодійником бібліотеку. Також фонд проводить конкурси для працівників бібліотек.

 

 

 

 

GoFundEd

Сервіс, де вчитель може знайти фінансові ресурси для потреб класу і реалізувати проекти, що покращують якість викладання та розвивають учнів інноваційним способом. Вчитель подає свій проект на платформу – доброчинець фондує гроші проекту, який йому сподобався – отримує подяку від вчителя та звіт про реалізацію проекту (якщо проект зібрав необхідну суму). Якщо проект не зібрав необхідної суми, кошти повертаються на рахунок доброчинця.

 

 

 

Проти деградації освіти

Борються проти деградації освіти.

 

 

 

 

 

 

Українська бібліотечна асоціація

Працюють над розвитком бібліотечної справи і забезпеченням читачів якісним і своєчасним бібліотечним обслуговуванням. Захищають інтереси членів УБА (осіб, які професійно пов’язані з бібліотечною справою). Організовують різні проекти, конкурси, тренінги, семінари тощо.

 

 

 

 

Alumni Fund Ukraine. Фонд Випускників України

Створіть іменну стипендію для студентів чи вчителів, започаткуйте шкільний конкурс чи призовий фонд для університетського проекту, або просто приєднайтеся до фінансування одного з усеукраїнських освітніх проектів.

 

 

 

 

 

Навчай для України

Програма лідерського розвитку, яка залучає випускників та молодих спеціалістів до викладання в школах і розвиває їхній потенціал для розширення освітніх можливостей в житті дітей сьогодні та здійснення системних змін в країні завтра.