Новий Ранок

Кожен унікальний

Політика та державні інстанції

Он-лайн будинок юстиції

Тут ви можете ОНЛАЙН: отримати повторні документи про державну реєстрацію актів цивільного стану, свідоцтво про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені, витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян; здійснити державну реєстрацію громадської організації зі статусом юридичної особи. Система повністю прозора і автоматизована.

 

 

Публічний аудит

Займаються захистом прав українців від економічно необґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги. Слідкують як використовуються бюджетні кошти.

 

 

 

 

 

Слідство Інфо

Журналістські розслідування про статки, нерухомість і джерела прибутків політиків, державних службовців та посадовців.

 

 

 

 

 

Центр протидії корупції

Займаються збором і перевіркою інформації про крадіжки чиновників, та змушують правоохоронні та інші контролюючі органи притягти його до відповідальності. Також документують спроби цих органів покрити злочинців.

 

 

 

 

 

ЦІНА ЖИТТЯ

Борються з тарифним геноцидом.

 

 

 

 

 

 

Prosud

Тут зібрана максимальна інформація щодо кожного судді України: декларація судді, статистична інформація щодо його професійної діяльності, відомості про майно та статки певних суддів. У разі ж виявлення невідповідності між задекларованим та реальним майном у судді, на нього чекає “антикорупційний візит” і заяви до відповідних органів.

 

 

 

 

Стоп корупції

Проводять журналістські розслідування й правозахисну діяльність по фактах корупції та зловживання владою. Створюють телевізійні програми про ці випадки, а результати розслідувань відправляють до відповідальних органів для подальшого кримінального провадження.

 

 

 

 

Є-data

Тут ви можете слідкувати за використанням публічних коштів. Портал оприлюднює інформацію про розпорядників коштів, обсяги цих коштів, укладені договори, стан їх виконання, трансакції казначейства, державних цільових фондів, державних та комунальних підприємств.

 

 

 

 

Громадський рух “ЧЕСНО”

Проекти: “Фільтруй суд” (очищення суддівських лав від наволочі), “Кнопкодави” (дошка ганьби депутатів, які голосують за інших), “Zakonoproekt” (додаток відстежування статусів законопроектів і законів), “Профілі депутатів” (інформація про депутатів, їхніх помічників та власність), “Приймальні” (інтерактивна мапа публічних приймалень депутатів), “Фігуранти антикорупційних розслідувань” (каталог корупційних схем та їхніх фігурантів) і ін.

 

 

 

Вони голосують для тебе

Тут ви можете слідкувати за тим, як голосують депутати і дізнаватися про їхню справжню позицію щодо питань, які впливають на нас усіх.

 

 

 

ЖИТЛО

Можна змінити світ навколо, просто почавши з власного будинку. Озирніться навкруги – це все ваша власність і вагома частина життя. Хто як не ви відповідальні за це? Дізнайтеся хто реальний власник вашого житла, поцікавтесь наскільки підвищуються тарифи на житлово-комунальні послуги і що ви можете зробити для порятунку сімейного бюджету в таких умовах? Портал містить інформацію про житлово-комунальну політику, тарифи, енергозбереження та екологію, право, антикорупцію, соціальний захист, світову практику та ін.

 

 

 

Пошуково-аналітична система .007

Тут ви можете побачити, як використовуються державою наші бюджетні кошти.

 

 

 

 

Схеми. Корупція в деталях

Телевізійна програма журналістських розслідувань про корупцію.

 

 

 

 

 

 

Система публічних електронних закупівель ProZorro

Тут усі державні закупівлі і боротьба з корупцією.

 

 

 

 

 

 

Декларації

Викривають брехню про статки і майно. Тут можна подивитись декларації депутатів, суддів, прокурорів і інших державних службовців.

 

 

 

 

Молодь змінить Україну

Проекти: Specialized Studies (навчання в різних сферах, щоб потім уміти запустити адвокасі-кампанії зі змін законодавства; долучитися до органів влади і втілювати своє бачення відповідної сфери; співпрацювати в регіонах із ключовими урядовими та неурядовими стейкхолдерами для впровадження змін на локальному рівні); Ренесанс міст (вивчення найкращих практик українських міст щоби на їх основі здійснити перетворення в інших містах); Школа Депутатів Місцевих Рад (навчання для майбутніх депутатів).

 

 

 

Молодіжна Альтернатива

Організовують стажування в органах влади (Верховній Раді, органах місцевого самоврядування).

 

 

 

 

 

Transparency International Ukraine

Борються з корупцією. Працюють над прозорістю та конкурентністю у здійсненні державних закупівель шляхом впровадження системи електронних закупівель.

 

 

 

 

Центр підтримки громадських ініціатив (ЦПГІ)

Працюють над: громадським лобіюванням (адвокасі), чесними та прозорими виборами в Україні.

 

 

 

 

 

 

Сильні громади

Навчання, розслідування, дослідження, акції прямої дії про: розвиток інфраструктури, якісні медичні послуги, ефективне використання ресурсів громад, бізнес (страхування майнових прав, перекваліфікація працівників та розвиток самозайнятості, доступність нових знань про інновації та сучасні тренди, доступні кредити для бізнесу, інклюзивне оподаткування).

 

 

 

 

 

Громадянська мережа ОПОРА

Правоосвіта та правозахист громадян, громадське медіа-лобіювання, громадська журналістика, акції прямої дії, розвиток законодавства, моніторинг та громадський контроль (watch-dog activity), дослідження та аналіз політики.

 

 

 

 

 

Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах

Фінансова підтримка громадян України та українського уряду в боротьбі з корупцією в ключових послугах та в службах державного управління, сприяння демонстрації прозорості, підзвітності та покращеної якості послуг.

 

 

 

 

 

Комітет виборців України

Моніторять вибори та референдуми на чесність та прозорість, навчають і консультують учасників виборчого процесу. Надають безоплатну правову допомогу, слідкують за дотриманням законності й гласності в відносинах між людиною та владою. Проводять стажування, обміни досвідом, надають матеріальну, міні-грантову, інформаційну, консультаційну й правову підтримку ініціативним групам і громадським організаціям для реалізації суспільно важливих проектів і підвищення їх організаційної спроможності.

 

 

Країна відповідальних власників

Інформують населення щодо ефективності створення ОСББ; захищають інтереси об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та надають їм інформаційну, юридичну та методичну допомогу; організовують громадський контроль за діями влади на всіх рівнях щодо виконання програм реформування житлової політики.

 

Асоціація Політичних Наук

Контролюють діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування. Спостерігають за виборами й референдумами, проводять соціологічні дослідження, організовують навчальні семінари й тренінги для учасників політичних процесів.

 

 

Інститут аналітики та адвокації

Борються з корупцією. Моніторять і аналізують публічні закупівлі, бюджети. Впроваджують електронні інструменти організації влади, розробляють і впроваджують ІТ-продукти, що автоматизують та забезпечують прозорість і підзвітність державно-владних процесів. Досліджують стан розвитку галузі охорони здоров’я та соціальної сфери. Проводять журналістські розслідування, соціологічні дослідження, вивчення громадської думки. Захищають права людини.

 

 

 

Ейдос. Центр політичних студій та аналітики

Змушують органи влади ділитися інформацією, звітувати про використання коштів та залучати громадян до прийняття рішень. Проводять навчання для активістів, чиновників та депутатів. Шукають та оскаржують корупційну складову в державних закупівлях та в нормативних актах влади, мінімізують корупційні ризики.

 

 

 

 

Інститут Громадської Експертизи

Здійснюють громадську антикорупційну експертизу, розробляють аналіз регуляторного впливу, відстежують результативність регуляторних актів. Проводять громадські обговорення, тренінги, семінари, науково-практичні конференції, конгреси, круглі столи.

 

 

 

 

Український центр суспільних даних

Статистика і аналіз у напрямках: вибори, адмінреформа, демографія, медіа, мова, освіта, судочинство, неурядові організації та ін.