Новий Ранок

Кожен унікальний

Розвиток і активність

Перше антикафе “ЧАС Є!”

Організовують курси ВЕБ-розробки, хенд-мейд майстер-класи, еко-квести для студентів, ресторанні дні та кулінарні майстер-класи, форум-театр, літературні читання, акустичні вечори, курси з ландшафтного дизайну, ігротеки, клуби для вивчення мов. Створюють арт-об’єкти, малюють мурали. Мають Відкритий університет та Відкриту бібліотеку. Влаштовують свята та благодійні акції. Запрошують тренінги та форуми в місто, допомагають організовувати заходи громадським активістам з інших міст.

 

 

 

SEED Grant

Програма дає можливість молодим менеджерам з України здобувати кращі знання ділової сфери в США. Ви будете отримувати передовий досвід, вдосконалювати свої вміння та навички, навчаючись у кращих навчальних закладах США.

 

 

 

 

 

Можливості. Сервіс освітніх мікрооголошень

Освітні оголошення про гранти, стажування, школи, подорожі та інше.

 

 

 

 

 

 

Спілка молодіжних організацій

Тут на вас чекають: реалізація ваших ідей; участь у телевізійному молодіжному шоу; найяскравіші молодіжні події: аматорські спортивні змагання, флешмоби, акції, квести; інтелектуальні та розважальні ігри (де ви навчитесь виступати публічно, переконливо говорити, розвинете навички впливу та стратегічного мислення під час спілкування, освоїте прийоми риторики й маніпуляції); стажування, навчання, участь у форумах, конференціях і тренінгах за кордоном; особисте знайомство з першими людьми області та країни; тренінги, семінари, інтерактиви та майстер-класи від відомих особистостей; безкоштовне стажування в органах державної влади; волонтерство – перший досвід роботи та доброчинність одночасно.

 

Фундація Регіональних Ініціатив (ФРІ)

Організовують різнопланові цікаві табори, проводять тренінги (де розвивають критичне мислення, креативність, випрацьовують моделі нових соціальних проектів), лекторії (на теми проектного менеджменту, глибинної мотивації, фінансової грамотності, командоутворення). Ведуть проекти: “Сталий розвиток міст“, “Всеукраїнський вуличний університет” (легкі веселі лекції під відкритим небом), “Всеукраїнський Speaking Club” (клуб, де можна потренуватися в живому спілкуванні іноземною мовою, пограти в ігри, взяти участь у воркшопах).

 

 

 

Щастя у 4 руки

Прості рецепти сімейного щастя, щоб ніщо не заважало молодим кохати одне одного та спільними зусиллями будувати сім’ю.

 

 

 

 

 

ВІЛЬна ХАта

Неформальний, вільний, мистецький простір для творчості, саморозвитку, представлення та втілення своїх ідей. Тут можна потанцювати, провести репетицію гурту, послухати цікаву людину, почитати книжку, подивитися фільм, зробити домашнє завдання, пограти у настільні ігри, відвідати майстер-клас, просто попити кави; долучитися до соціальних проектів: наставництво (робота з дітьми та місцевим інтернатом), допомога нужденним сім’ям, волонтерський табір (відбудова ушкоджених помешкань внаслідок військових дій), розвиток соціального підприємництва.

 

 

ПроПрофесії

Тут допоможуть знайти Ваше призначення. Профорієнтаційний проект для школярів, який включає в себе лекції, майстер-класи, тренінги, екскурсії, форуми та денний табір. Ви дізнаєтесь: які професії існують, що потрібно знати і вміти для досягнення успіху. Ви отримаєте безліч корисних знайомств та натхнення для власного розвитку, краще розуміння себе та покращення особистісних навичок, розуміння, як працює бізнес різних напрямків та розмірів, практичний досвід виконання професійних задач, розуміння специфіки роботи різних спеціалістів.

 

 

 

Обласний молодіжний центр

Шукаєте роботу? Маєте круту ідею молодіжного заходу? Маєте купу вільного часу та енергії? Тут допомагають з працевлаштуванням і стажуванням, проводять семінари, тренінги по профорієнтації, працевлаштуванню, організовують дозвілля та освітні заходи, лобіюють інтереси молоді, підтримують громадські ініціативи. Тут знайдуть вам роботу на період канікул, на вільний від навчання час, допоможуть в написанні резюме, бізнес-плану для отримання одноразової допомоги по безробіттю з метою організації підприємницької діяльності.

 

 

Легіон патріотів

Підліткам: лекції з природничих та суспільних дисциплін (історії, психології, логіки, права, природознавства тощо), одноденні екскурсії по музеях та історичних місцях, дводенні тематичні походи та проходження військових курсів. А дорослі можуть стати інструктором, наставником, другом, побратимом для вихованців. Організовують табори для дітей з прифронтової зони, допомагають солдатам, школам та дитсадкам зони АТО, переселенцям.

 

 

 

ART-простір

Музична, театральна, образотворча та інші творчі майстерні, кінотеатр і театр просто неба, вулична бібліотека і галерея. Все для вільної творчої самореалізації молоді!

 

 

 

 

 

Інститут Суспільних Ініціатив

Організовують тренінги, курси та різноманітні проекти для активізації громад, громадських організацій та публічних установ. Створюють можливості для всестороннього розвитку молоді (стипендії, гранти, проекти).

 

 

 

 

 

ЧЕ Студія

Якісні івенти, фестивалі, концерти, вечірки, творчі зустрічі, виставки, конкурси та багато іншого.

 

 

Ґараж Ґенґ

Популяризують ідеї сталого розвитку. Винаходять програми активізації міст. Краудфандинг; венчурна філантропія; соціальні інновації; розвиток спільнот і територій. Зводять мости між бізнесом та громадянським суспільством.

 

 

 

 

 

Освітній проект “Відкривай Україну”

Протягом п’яти місяців здобувайте знання про образотворче мистецтво, музику, літературу, кіно, танці і моду. А у фіналі кожного з навчальних етапів ви під дистанційним керівництвом менторів готуєте свої проекти. Програма для школярів, а дорослі можуть доєднатися до команди проекту і впроваджувати власні напрямки.

 

 

 

 

Освіта для сталого розвитку

Програма вчить будувати власне життя, життя сім’ї, місцевої громади з урахуванням потреб сталого розвитку (життя яке не шкодить майбутнім поколінням, планеті, екології тощо).

 

 

 

 

Офіс Регіонального Розвитку

Якщо вам не все одно, що відбувається в Україні, у громаді, на вулиці, чи в під’їзді вашого будинку – долучайтеся, приносьте власні ініціативи. Займаються розвитком підприємництва, правозахистом, протидією корупції, просвітництвом, культурною дипломатією та розбудовою демократичних інституцій.

 

Спілка Форум

Міжнародні програми молодіжного обміну (Програма літніх міжнародних волонтерських таборів, Youth in action, Еразмус +). Організовують благочинні міжнародні волонтерські проекти в Україні, зустрічі, семінари, тренінги. Допомагають в організації і проведенні соціальних та культурних заходів на місцевому і міжнародному рівнях.

 

 

 

 

Інша Освіта

Неформальна освіта на суспільно важливі теми через: створення комфортного (фізичного та ментального) простору для навчання, становлення культури холістичного навчання, створення умов, у яких кожен вчиться так, як того потребує. Проекти: “Діалог заради змін” (покликаний допомогти подолати соціальні розбіжності в Україні), UkraineLab (платформа для співробітництва агентів змін, а також мозковий центр, де можуть народжуватися інновації для громадянського суспільства та культури), “Студії живої історії” (програма по критичному мисленню щодо історичних подій), “Сусіди 3.0“, “Майстерня сільських ініціатив“, “Інтенсивна школа з фасилітації та тренерства” та ін.

 

Інститут соціокультурного менеджменту

Розвивають місцеві громади, трансформують заклади культури в Центри місцевої активності. Проводять освітні заходи (семінари, тренінги, конференції). Здійснюють адміністрування грантових програм, адвокасі.

 

 

 

 

Пласт

Пригоди. Відповідальність. Самовдосконалення. Волонтерство. Українська скаутська організація, яка проводить понад 100 виховних таборів різної спеціалізації: спортивні, морські, з повітроплавання, мистецькі, лижні, альпіністські, археологічні, кінні, екологічні тощо. У таборах пластуни практично закріплюють знання і вміння, здобуті впродовж року на щотижневих заняттях. Виховання й навчання здійснюються через гру та працю, поступову програму занять і випробувань, гурткову систему самоорганізації, заохочення ініціативи й самоврядування, пізнання природи й життя серед природи, підтримку спеціальних зацікавлень і здібностей дітей та молоді.

 

 

Культпрожектор

Організовують партисипативні проекти: фестивалі, фото й художні виставки, театральні, кінематографічні, мистецьки та урбаністичні заходи.

 

 

 

 

 

Молодіжний Простір “ПораДій”

Долучайтеся, щоб: змістовно проводити вільний час (освіта й відпочинок, зустрічі з цікавими людьми, спільні проекти, подорожі, ін.); вийти за межі інтернету й обмінюватися думками наживо; розвиватися і рости, займатися громадською освітою (тренінги, семінари, дебати, обговорення та дискусії, EnglishClub, ін.); бути дієвою частиною громади, спільно вирішуючи місцеві проблеми; бути корисними, втілюючи соціальні проекти для країни.

 

 

 

Платформа взаємодій “Простір”

Організовують TEDx. Розробляють концепцію “розумного міста”. Сприяють реконструкціям та благоустрою в місті. Допомагають активістам в підготовці проектів на отримання грантів, генеруванні проектних ідей, розвитку бізнесу. Розвивають освіту, підприємництво, урбаністику, спорт, культуру.

 

 

 

 

Унікальна Країна

Освітні програми в області прав людини і сталого розвитку. Допомагають залучати ресурси для ваших ініціатив. Досліджують потреби громади і допомагають виробляти рішення. Навчають інструментам прямої демократії.

 

 

 

 

 

АРТ-Простір

Провайдер культурно-мистецьких і соціокультурних заходів. Запрошують кожного бути автором і співтворцем подій, що змінюють простір довкола. Залучають населення до активного творення і перетворення своїх міст.

 

 

 

Зміцнення громад

Благополуччя України бере початок на селі. Досліджують проблеми громади, допомагають їм створити й реалізувати власні проекти, знайти фінансування. Надають правову допомогу представникам територіальних громад. Допомагають медичним установам, школам, дитячим садочкам, спортивним комплексам, громадським організаціям, будинкам культури та клубам, дитячим будинкам, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, людям яким необхідна матеріальна допомога.

 

Нова генерація

Грантові програми. Адвокаційні, інформаційно-просвітницькі кампанії, тренінги, консультації. Захист прав людини. Оцінка, аналіз, моніторинг, громадські експертизи програм, проектів, політик. Слідкують за підзвітністю та прозорістю діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Підтримують і зміцнюють територіальні громади та організації громадянського суспільства.

 

 

 

 

Регіональний центр євроінтеграційних проектів

Екологічні, соціальні, освітні, антикорупційні, євроінтеграційні проекти, адвокасі-кампанії, проекти, спрямовані на стимулювання громадської активності.

 

 

 

 

 

 

Солідарність

Організовують масові заходи, розвивають громадські ініціативи, аматорський спорт. Надають юридичну допомогу, соціальну та психологічну підтримку.

 

 

 

 

 

Україна 3000

Сфери: історія і культура (розвиток музейної справи, охорона пам’ятників, підтримка історичних, археологічних, культурологічних досліджень, мистецьких акцій, поширення правдивих знань про минуле нашого народу, популяризація нашої спадщини у світі); охорона здоров’я матері й дитини (вдосконалення мережі лікувальних та реабілітаційних закладів для дітей, надання допомоги дітям з особливими потребами та важкохворим); освіта й виховання; відродження традицій меценатства, благодійності та соціальної відповідальності бізнесу в Україні; підвищення професійного рівня фахівців у різних галузях соціальної сфери.

 

Агентство стійкого розвитку

Зробили карту, де зазначені громадські організації в різних населених пунктах і їхні проекти. Напрямки: реалізація і підтримка молодіжних проектів, розвиток територіальних громад, євроінтеграція, формування ефективної інвестиційної політики, бізнес-планування, аналіз ринку і маркетингові дослідження, юридична допомога, підвищення просвітницького рівня органів влади.

 

 

 

 

Центр новітніх ініціатив та комунікації

Організовують любительські змагання та фестивалі з сучасних видів спорту; літературно-мистецькі презентації;  благодійні акції для дітей зі складними життєвими обставинами та обдарованих дітей. Реконструюють пам’ятки культури та історії.

 

 

 

 

 

Стелла

Дають можливість молоді брати участь у міжнародних проектах. Займаються неформальною освітою.

 

 

 

 

 

Переходь на українську

Проект відкриває вам історії людей, які перейшли на українську мову й відтоді спілкуються нею постійно. Ви дізнаєтеся про їхню мотивацію, труднощі та успіхи. Також можете надсилати сюди свої історії переходу. Крім того, ви знайдете тут цікаві матеріали та поради для швидшого опанування та покращення вашої української.

 

 

 

 

Молодіжна Платформа

Організовують фотовиставки, виставки картин, концерти, нічні кіноперегляди, дискотеки, прибирання міста, моніторинг сміттєзвалищ, школу лідера, самозахисту, журналістики, збір коштів і продуктів харчування тощо.

 

 

 

 

 

Українська Громадська Рада

Створили інформаційну платформу, де ви можете: читати й обмінюватися тільки чесними новинами; ділитися скаргами (якщо Ви постраждали від дій уряду: хабарі, хамство, приниження, порушення Закону та ін. Вашу ситуацію буде розслідувати журналіст); брати участь у конкурсах талантів та ідей. Організовують сучасні освітні проекти, програми стажування й працевлаштування, спортивні події, культурні заходи. Допомагають учасникам АТО.

 

 

 

Центр “Доброчин”

Впроваджують громадянські ініціативи, борються з негативними соціальними явищами, захищають права і свободи людини, розвивають місцеві громади, слідкують за прозорістю та підзвітністю діяльності влади, виборчим процесом.

 

 

 

 

 

Ми – херсонці

Культурні, спортивні й соціальні проекти. Правова і соціальна допомога населенню. Контроль діяльності місцевої влади та використання бюджетних коштів, подолання бюрократизму.

 

 

 

 

 

 

 

Простір молоді

Організовують сучасні культурні, спортивні заходи, форуми, зустрічі, круглі столи, направлені на розвиток суспільства та навколишнього середовища. Надають безоплатну первинну правову допомогу.

 

 

 

 

 

Центр Громадянських Ініціатив (ЦеГрІн)

Впроваджують громадянські ініціативи. Організовують просвітницькі події, консультування, коучинг та школи самоврядування. Впроваджують соціальні технології, видають тематичні довідники та посібники. Розвивають інструменти взаємодії громадян та влади на місцевому рівні.

 

 

Фундація розвитку громад

Організовують ярмарки, конкурси й заходи, спрямовані на відродження традиційних творчих ремесел та промислів; конференції, семінари, презентації, круглі столи. Захищають освітні, наукові, екологічні, культурні, соціальні, економічні, творчі, вікові та інші права й інтереси. Допомагають недержавним організаціям, надають інформацію, консультації, матеріально-технічну підтримку.

 

Фестиваль “З країни в Україну”

Мандрівна культурно-просвітницька інтерактивна і мобільна платформа для всієї родини, котра активізує локальну, урбаністичну громаду міста та пробуджує громадську діяльність, об’єднуючи міських активістів, навчаючи та мотивуючи їх до нових власних проектів.

 

 

 

 

Український центр інтелектуального розвитку

Проводять тренінги з захисту прав людини та способів реалізації громадянських ініціатив. Просвіщають молодь з питань здоров’я. Організовують проекти для розвитку громадянської самосвідомості населення. Сприяють розвитку толерантності в суспільстві та запобіганню етнічних конфліктів ( працюють з кримськими татарами щодо захисту їх прав).

 

 

 

Агенція місцевого економічного розвитку

Реалізовують проекти по охороні здоров’я, енергоефективності, інфраструктурі та ін. Впроваджують європейські стандарти. Організовують навчальні програми для бізнесу (підготовка маркетингових досліджень, бізнес-планів, маркетингових стратегій та ін.). Беруть участь у стратегічному плануванні розвитку району. Залучають в регіон інвесторів, розробляють інвестиційні паспорти територій. Моніторять діяльність органів влади та регуляторну діяльність.

 

 

 

 

Сучасний Формат

Допомагають молоді найповніше розкрити свій потенціал, набути нових навичок, розвивати та впроваджувати нові ідеї з сучасними підходами. Розвивають молодіжне підприємництво. Формують свідомих громадян-управлінців, громадян-керівників, громадян-виборців, громадян-лідерів. Реалізують економічні, екологічні, освітні, спортивні, соціальні, культурні, просвітницькі та інші проекти. Організовують центри, школи, форуми, семінари, конференції, круглі столи, громадські слухання, виставки, ярмарки, презентації та ін.

 

 

 

Життя спочатку

Правова, інформаційна, консультаційна підтримка; освітня, культурна, просвітницька допомога; профілактична робота; організаційна, психологічна поміч; екологічний, технічний порятунок; сприяння енергоефективності.

 

 

 

 

 

Центр інтелектуального та громадського розвитку

Допомога. Освіта. Розвиток. Урбаністика. Вивчають найкращі світові практики, щоби на їх основі створити адаптовану модель для нашого суспільства. Започаткували безліч освітніх проектів розпочинаючи круглими столами, відкритими лекціями, дебатним клубом, закінчуючи школою “Самореалізація та мотивація”.

 

 

 

 

Сучасний Світ Молоді

Організовують та проводять заходи для молоді. Здійснюють адвокацію молодих громадян. Представляють інтереси молоді в дорадчих органах при центральних органах виконавчої влади. Розробляють та лобіюють законодавчі зміни для забезпечення кращої самореалізації молоді. Інформатизують школи.

 

 

 

 

Україно! Я за тебе!

Сфери: талановита молодь, спорт та формування здорового способу життя, культура та мистецтво, захист тварин, екологія, дитячі будинки та інтернати, обороноздатність та мобілізаційна готовність країни, захист населення в надзвичайних ситуаціях, люди похилого віку, дитячі медичні заклади.

 

 

 

 

Агенція Вільного Розвитку

Проводять освітні заходи, творчі, наукові та інші конкурси. Підтримують і супроводжують молодіжні ініціативи. Прагнуть подолання молодіжного безробіття. Поширюють знання про права людини, відповідальне ставлення до навколишнього середовища, здоровий спосіб життя.

 

 

Молодіжний Націоналістичний Конгрес

Вишкільні табори та навчальні семінари. Розвивають молодь морально, фізично й професійно.

 

 

 

 

 

 

Благодійний фонд соціального розвитку

Працюють над забезпеченням доступної медицини, створенням нових робочих місць, розвитком територіальних громад. Підтримують дитячі садки, школи та ін.

 

 

 

 

 

 

Інститут волонтерства та громадської співпраці

Надають недержавним організаціям інформацію, консультації, матеріально-технічну підтримку, захищають освітні, наукові, екологічні, культурні, соціальні, економічні, творчі, вікові та інші права і інтереси.

 

 

Єврорегіон Карпати – Україна

Координують діяльність місцевих громад в галузі транскордонної співпраці, зокрема в розвитку підприємництва, туризму, екологічної сфери (в тому числі енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії), транспортної, прикордонної інфраструктури та міжлюдської співпраці.

 

Інститут громадянської освіти та суспільних програм (ICEPP)

Здійснення міжнародної діяльності шляхом участі в міжнародних проектах. Розвиток громадянської освіти, міжнародної співпраці України. Євроінтеграція, стимулювання розвитку економіки та підприємництва в Україні. Надання різноманітної благодійної допомоги соціально незахищеним верствам населення.

 

 

 

 

 

Простір свободи

Вирішують проблеми, що заважають українцям бути вільними й духовно багатими людьми. Починають вдосконалення світу з себе. Рух не залежний від політиків і комерції. Проводять круглі столи, вуличні акції, мистецькі вечори, підготовлюють законопроекти.

 

 

 

 

Центр регіонального розвитку

Проводять тренінги, виїзні кінопокази та ін. Розвивають сільські громади, підтримують громадські ініціативи. Надають безкоштовну правову допомогу. Надають податкові та бухгалтерські консультації підприємцям.

 

 

 

 

 

Центр громадських ініціатив

Активізують дітей, молодь, працюють з обдарованою молоддю. Проводять тренінги, консультації, конференції та інші масові заходи. Залучають громадян до вирішення локальних проблем та розвитку сталих громад. Адмініструють грантові програми. Сприяють утвердженню прозорості, відкритості й підзвітності влади. Поліпшують транскордонну співпрацю.

 

 

 

 

Обласна асоціація фахівців соціальної сфери

Впроваджують соціальні програми, громадські ініціативи.

 

 

 

 

 

 

Фонд Східна Європа

Допомагають громадам у впровадженні енергоефективних технологій (проводять енергоаудити й верифікацію результатів, встановлюють найбільш ефективне сучасне обладнання на об’єктах соціальної інфраструктури); організовують тренінги, консультації, громадські обговорення, допомагають у розробці стратегічних планів; розвивають бізнес; навчають і працевлаштовують соціально незахищені групи; відкрили 30 центрів для літніх людей, де вони можуть спілкуватися, займатися улюбленою справою, брати участь у роботі численних гуртків та опановувати нові навички.

 

 

Центр громадської активності “Результат”

Розвивають громадські ініціативи. Реалізують проекти у сферах: боротьба з корупцією, місцеве самоврядування, молодіжна політика, міжнародна співпраця, культура, соціальні ініціативи.

 

 

 

 

Асоціація євроклубів

Сприяють процесам євроінтеграції України. Проводять заходи для поширення інформації про ЄС, європейські організації, євроспільноту. Налагоджують співпрацю української молоді з ровесниками країн Європи, створюють умови для їхньої самореалізації. Мають курси іноземних мов.

 

 

 

 

Frnds.Network

Інноваційний соціальний проект, який створює умови для вашого розвитку, успіху та реалізації через взаємну підтримку учасників мережі. Тут створюються тематичні та локальні спільноти, що згуртовують учасників у відповідності до їхніх прагнень, зацікавлень та місця проживання. Тут ви знайдете друзів, однодумців, будете разом брати участь у різних подіях, підтримувати одне одного, що допоможе вам досягати життєвих цілей, будувати кар’єру, розвиватися професійно та знаходити своє місце в суспільстві.

Спілка Української Молоді в Україні

Влаштовують літні й зимові табори для СУМівців та соціально-незахищених дітей. Проводять виховну роботу серед молоді в суспільному, культурному, спортивному, міжнародному напрямках.

 

 

 

Чернігів Європейський

Організовують неформальне навчання. Впроваджують інноваційні, енергозберігаючі технології, сталий розвиток. Покращують екологічну ситуацію в регіоні. Розвивають молодь, громадські ініціативи, волонтерський рух, незалежні ЗМІ. Інтегрують європейські цінності в життя регіону. Налагоджують міжнародні зв’язки з громадами європейських міст. Покращують інвестиційний клімат, туристичну привабливість для економічного розвитку регіону. Надають правову допомогу незахищеним верствам.

 

 

 

Слобожанські Стратегії

Напрями: освітні й культурні обміни молоді, службовців, викладачів; розвиток малого та середнього бізнесу; трансфер знань і технологій; розвиток вищої, післядипломної освіти й “освіти протягом життя”; багатоканальне інвестування в розвиток регіонів і територіальних громад і ін.