Новий Ранок

Кожен унікальний

Тварини

Happy Paw

Об’єднують зусилля та можливості всіх небайдужих людей для вирішення проблеми безпритульних котиків та песиків в Україні.

 

 

 

 

 

Порятунок тварин

Знаходять хазяїв загублених тварин, прилаштовують непотрібних тварин. Соціалізують тваринок, травмованих людьми. Працюють з дітьми: подолання страхів пов’язаних з тваринами, спілкування з асоціальними дітьми і налагодження зв’язків через тварин; допомога дітям, які втратили батьків, у збереженні довіри до людей; надання допомоги асоціальним людям – непотрібним суспільству, відновлення зв’язку з суспільством через спілкування з тваринами.

 

 

 

Українське товариство охорони птахів

Вивчають стан птахів в Україні, їхні проблеми і способи вирішення; впроваджують проекти з охорони зникаючих видів птахів, і з відновлення територій, що важливі для їхнього існування. Є партнерами цікавої міжнародної акції “Весна прийшла“, де ви, ваші діти, цілі школи й садочки можуть спостерігати за пташками, додавати ці дані на сайт і відтворювати цим величезну карту переміщення пташок по всьому світу.

 

 

 

 

 

UAnimals

Добиваються заборони цирків з тваринами, притравочних станцій, хутрових ферм, дельфінаріїв, контактних зоопарків та інших катівень.

 

 

 

 

 

Пернаті друзі

Поширюють знання про орнітофауну України, видають науково-популярну літературу, проводять конкурси, біотехнічні заходи, художні майстер-класи, орнітологічні екскурсії.

 

 

 

 

 

Woof Stories

Фото-проект, який розповідає історії про людей, що прихистили тварин з вулиці і допомагає знайти дім безпритульним пухнастикам.

 

 

Український центр охорони кажанів

Тут ви дізнаєтесь про кажанів, навіщо їх охороняти, і чому вони так потребують нашої дружності.