Новий Ранок

Кожен унікальний

Військові

Допомога Головному Військовому клінічному Госпіталю

Протезування учасників АТО; купівля реабілітаційного обладнання, ліків, спеціалізованого транспорту для інвалідів-учасників АТО, меблів для госпіталю. Створення першого в Україні відділення паліативної допомоги, в якому проходять лікування поранені, що перебувають в стані коми чи сопору.

 

 

 

 

 

Юридична сотня

Безоплатна юридична допомога учасникам АТО та їхнім сім’ям. Адаптують складні формулювання законодавчих актів простою мовою у формі коротких пам’яток, які стосуються соціально-правового забезпечення військовослужбовців та їх сімей. Кожна пам’ятка розробляється виходячи з практичного досвіду та містить покрокову інструкцію щодо отримання виплат, пільг, необхідних документів.

 

 

 

 

People’s Project

Платформа, де ви можете збирати гроші на допомогу солдатам, людям що проживають у фронтовій зоні, на інші соціальні проекти пов’язані з війною. Також, підтримуйте фінансово інші проекти. Разом з вами одягаємо, оснащуємо, лікуємо поранених і покалічених.

 

 

 

 

Справедливість заради миру на Донбасі

Збирають інформацію про порушення прав людини та норм міжнародного гуманітарного права на сході України в період збройного конфлікту. Притягують винних осіб до відповідальності. Надають правову допомогу постраждалим (жертвам незаконних утримань, катувань, звільненим полоненим, переселенцям, що були незаконно позбавлені майна та ін.).

 

 

 

 

Україна ХХІ

Купують і передають підрозділам ЗСУ і МВС техніку, амуніцію та речі першої необхідності. Постачають медичне обладнання, необхідні речі у військові шпиталі. Організовують дозвілля поранених бійців в шпиталях. Займаються соціальною та медичною реабілітацією військовослужбовців, внутрішньо переміщених осіб, сімей загиблих воїнів та інших соціально вразливих верст населення. Надають медичну допомогу цивільним пораненим у європейських клініках. Сприяють працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб. Турбуються про дітей-переселенців та дітей-сиріт із зони АТО.

 

 

Маскувальна сітка для Армії руками волонтерів

Група волонтерів по всій Україні та в Західній Європі, що виготовляють маскувальні сітки для потреб наших героїв в АТО.

 

 

 

 

 

Без Броні: спільна база допомоги ветеранам АТО

Психосоціальна і юридична допомога військовослужбовцям після АТО.

 

 

 

Небесна сотня

Поширюють інформацію про героїв “Небесної сотні” та їхні родини. Контролюють розслідування фактів загибелі мирних громадян під час масових протестів проти свавілля влади в Києві та інших містах України в період з 22.01.2014 р. по 21.02.2014 р. (або смерть яких пов’язана з цими подіями). Встановлюють передумови та причини, які призвели до цих масових порушень прав людини в Україні (вбивств, поранень, катувань, викрадень та ін.). Увіковічують пам’ять загиблих героїв. Впроваджують програми допомоги сім’ям загиблих та постраждалих у період Революції.

 

Development Foundation

Займаються адаптацією, реабілітацією, соціальною та психологічною підтримкою солдатів, переселенців.

 

 

 

 

 

Волонтерський рух

Допомагають військовим, пораненим, родинам загиблих, тимчасовим переселенцям, лікарням, соціально незахищеним громадянам.

 

 

 

 

 

Studena

Соціальна адаптація військових, культура, освіта, правозахист.