Новий Ранок

Кожен унікальний

Загальні

Урядовий контактний центр

Сайт, де ви можете скаржитись на будь-яку проблему, компанію, державні установи, їхніх працівників і ін. Тут безліч категорій зі сфер: захист прав споживачів, корупція, будівництво та благоустрій, дотримання законності, екологія, умови праці та трудові відносини, комунальне господарство, культура, майнові питання, підприємницька діяльність, оподаткування, виборчі процеси, освіта, соціальний захист, транспорт, охорона здоров’я, земельні відносини, митна справа, інформаційна політика та ЗМІ, спорт, фінансова політика, обороноздатність, туризм та багато інших. З вашим питанням буде розбиратися або вища інстанція, або поліція (на роботу якої ви теж можете там скаржитись). Зі скаргами розбираються швидко і обов’язково.

 

Каратєль

Мобільний безкоштовний додаток, за допомогою якого Ви можете сфотографувати або зняти на відео майже будь-яке порушення Ваших прав та відправити цю інформацію команді професійних юристів громадської організації “Фундація.101”. Вони опрацьовують заявку та надсилають звернення до відповідного органу державної влади чи приватної структури, які будуть зобов’язані це порушення усунути. Відповідь Ви зможете переглянути в додатку на смартфоні.

Громадський проект

Тут ви можете вибирати, як і де бюджетні кошти використовуватимуться для поліпшення життя міста. Подавайте свої проекти і голосуйте за цікаві ідеї. Проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету вашого міста.

 

 

 

 

 

Взаємодія поліції та громади

Тут ви можете поставити питання поліції; позначити на карті місця небезпеки вашого двору, вулиці чи району; подивитися що питають ваші сусіди і що їм відповідають; дізнатися, хто ваш дільничний, де і коли він приймає, з якими питаннями до нього можна звернутися; прочитати інформацію про мікрорайони. Налітайте).

Розумне місто

Веб-сервіс надає багато різних інструментів для покращення життя міста і громад. Зокрема, тут ви можете користуватися сервісами: Дефекти ЖКГ, Петиції, Електронні послуги, Відкриті фінанси, Відкритий бюджет, Розумне ОСББ, Реєстр ліків, Електронні закупівлі, Новини міста, Опитування, Донорство крові та ін.

 

 

 

Мій Голос

Платформа, де ви можете оприлюднити свою ідею і збирати під нею підписи, або підписувати чиїсь ініціативи. Проект надає: інформаційну підтримку, привертання уваги ЗМІ до найбільш значущих ініціатив; освітні програми громадянської активності та використання цифрових технологій; десятки громадських організацій, депутатів ВРУ, чиновників, які підтримують та лобіюють ініціативи.

 

 

 

 

Відкрите місто

Платформа, де ви можете створювати повідомлення про проблеми в вашому місті і вони будуть направлені у відповідну організацію для вирішення. Тут можна дізнаватися про проведення офіційних заходів, перекриття руху транспорту, відключення води, світла, та ін. (для зручності, можна підписатися на цей розділ і отримувати повідомлення на свою електронну пошту). Також тут є інтерактивна карта міста, на яку ви можете наносити різного роду корисні об’єкти, як то: лікарні, школи, парковки, туристичні об’єкти, зони безкоштовного Wi-Fi, пункти прийому батарейок та багато іншого.

 

 

Спільнокошт. Колективне фінансування проектів

Народне фінансування проектів онлайн, де ви можете зібрати гроші на свій проект або підтримати коштами інші.

 

 

 

 

 

 

Контактний центр м. Києва 1551

Тут ви можете лишати скарги на ЖЕКи, поліклініки, лікарні, транспорт, школи, дитсадки, поліцію, ритуальні послуги, рекламні вивіски, екологічну безпеку, пенсії і багато іншого. До скарги можна додавати фото, відео, аудіо, та позначати місце проблеми на мапі. Відповідь на скаргу приходить зазвичай уже за кілька днів. Також на сайті є інтерактивна мапа звернень, де ви можете бачити що турбує інших мешканців, і як реагують на це відповідальні за ваші проблеми органи виконавчої влади.

 

Практики. Журнал соціальних інновацій

Медіа-журнал про соціальні інновації, відповідальне підприємництво, нові бізнес-моделі, екологічну свідомість, теорію змін.

 

 

 

 

 

 

Енциклопедія Територій

Люди повинні знати правду про справжній стан справ в економіці, фінансах, соціальній та культурній сферах. І всі наявні ресурси, розташовані на територіях України, потребують найдетальнішого аудиту. Тут аналізують сфери: закони та правова база, мапа та генеральний план, земля та навколишнє середовище, людина та громадськість, соціальна допомога, освіта, медицина, культура, наука та інновації, влада та вибори, економіка та фінанси, промисловість та торгівля, сільське господарство, інфраструктура та ЖКГ, енергетика, охорона довкілля, природні ресурси, банк стратегій.

U-Report Ukraine

Опитування молоді на різні теми через смс або соцмережі. Підписка на опитування і смс-відповіді на них – безкоштовні та анонімні. Після збору ваших думок, U-Report їх аналізують і передають до відповідних органів та установ, щоби вони прийняли відповідні рішення. Ваша думка має бути почута й взята до уваги!

 

 

 

 

Molodiya Festival

Фестиваль соцреклами. До участі приймається соціальна відеореклама тривалістю до однієї хвилини на будь-яку соціальну тематику відповідно до норм фестивалю. Кращі роботи фестивалю отримують грошові винагороди, ротацію у ЗМІ та в мережі кінотеатрів. Роботи цілий рік демонструються в рамках мандрівного фестивалю Molodiya у багатьох містах країни та за кордоном. Також реалізують тематичні конкурси на різні теми.

 

 

 

 

 

Єдина система місцевих петицій

Створюйте і надсилайте електронні петиції до органів місцевого самоврядування!

 

 

 

Українська Біржа Благодійності

Онлайн-сервіс для тих, кому потрібна допомога. Обираєте будь-який проект – вводите будь-яку суму – натискаєте кнопку “Підтримати”. Кожен благодійник отримає повний звіт про використання його коштів.

 

 

 

 

 

Громадський Простір

Портал містить базу громадських організацій з основною інформацією про них; їхні вакансії; новини по конкурсах, грантах, тендерах, лекціях, тренінгах, подіях у громадсько-активному світі. Сайт надає громадським організаціям та активістам комплекс можливостей: презентувати організацію, її поточну діяльність, експертний досвід, шукати і знаходити партнерів, формувати пропозиції та запити щодо роботи в третьому секторі, обговорювати важливі суспільні проблеми.

 

 

 

Світ Громад

Інтернет-сервіс, мета якого створити середовище для обміну інформацією між громадами, представлення своїх інвестиційних та виробничих можливостей. Це місце, де можна похвалитися своїми досягненнями і отримати інформацію про досягнення колег та сусідів. Адже часто буває, що проблему, схожу на вашу, вже хтось вирішив. То навіщо винаходити велосипед, якщо можна просто подзвонити?)

Асоціація благодійників України

Поліпшення якості комунікацій між благодійниками та отримувачами допомоги; допомога у здійсненні системної благодійності: професійно, якісно, прозоро; ініціативи щодо вдосконалення законодавчих, фінансових, економічних та соціальних умов провадження доброчинності.

 

 

 

 

Ukraine NGO Forum

Організація об’єднує міжнародні і національні недержавні організації, що надають гуманітарну допомогу і сприяють відновленню України. Інформують про етапи благодійності: реєстрацію, законодавство, координацію, фінансування. Проводять майстер-класи, семінари, здійснюють адвокасі НДО.

 

 

 

 

Європейський діалог

Сервісний, консультаційний, тренінговий центр для неурядових організацій і органів місцевого самоврядування/громад. Проводять експертні оцінки проектів та програм, реалізують навчальні програми та просвітні кампанії по широкому колу питань, актуальних для суспільства і націлених на євроінтеграційні процеси.

 

 

 

 

Єднання

Проекти: Маркетплейс (надають міні-гранти організаціям на зміцнення їх спроможностей, отримання спеціальних навичок, завдяки яким вони стануть більш ефективними, незалежними та життєздатними); Школа Фондів Громад (окрім навчання, ви отримаєте грантову підтримку і допомогу в розвитку своєї ініціативи).

 

 

 

Український форум благодійників

Асоціація благодійних фондів, організацій і бізнес-компаній, які займаються благодійністю.

 

 

 

 

 

Інститут Політико-Інформаційних Досліджень

Інформаційні, моніторингові та освітні проекти, що використовують сучасні інформаційні технології та соціальні інновації для впровадження змін в Україні та розвитку громад. Сповідують перехід до розумного споживання ресурсів (природних, інтелектуальних, духовних, людських тощо) і взаємну допомогу у відповідь на потреби інших людей, живих істот і природи в цілому.

 

 

 

 

Організація Об’єднаних Націй в Україні

ООН співпрацює з урядом і народом України для забезпечення перетворень у країні. До системи ООН в Україні входять 17 фондів, програм та спеціалізованих установ різного спрямування, до яких ви можете долучитися.

 

 

 

 

 

ГУРТ. Портал суспільно активних громадян

Тут ви можете шукати партнерів, працівників для ваших ініціатив, волонтерів, додавати власні новини, події, тренінги, конференції, брати участь у конкурсах та грантових програмах, планувати свій графік та ін.

 

 

 

 

 

Європейський простір: портал проєвропейського громадянського суспільства України

Система інформаційної підтримки процесу європейської та євроатлантичної інтеграції України. Висвітлюють діяльність спільних (консолідуючих) ініціатив проєвропейських громадських організацій України.

 

 

 

 

 

 

Соціальне підприємництво в Україні

Тут є вся необхідна інформація про те ЯК створити, ХТО вже створив і ЩО робити із соціальним підприємством ( – це бізнес, метою якого є вирішення соціальних проблем. і його прибутки спрямовуються переважно на розвиток бізнесу, громадські справи чи на вирішення гострих суспільних проблем.)