Новий Ранок

Кожен унікальний

ЗМІ

Центр демократії та верховенства права (CEDEM)

Безкоштовно проводять: консультації з питань, що стосуються інформаційного та медійного права; дистанційні курси для журналістів та громадських активістів з медіаправа, доступу до публічної інформації; “Міжнародну літню школу медіаправа” для юристів; судовий захист журналістам та громадським активістам. Протидіють ухваленню законів, які обмежують свободу слова та порушують права людини.

 

 

 

 

Український кіноінститут

Правовий захист кінематографістів за підтримки Української Гельсінської спілки з прав людини. “Кіношкола майбутнього”, яка сфокусована на інноваціях у кіновиробництві, технологіях та дистрибуції. Виробництво соціально значимих, експериментальних та інноваційних аудіовізуальних проектів і започаткування фонду для їх фінансування.

 

 

 

 

Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП)

Проводять журналістські розслідування. Надають навчальну, ресурсну, юридичну підтримку журналістам у питаннях доступу до інформації, допублікаційній експертизі, справах щодо дифамації, захисті джерел, журналістських розслідуваннях. Навчають технологіям нові медіа та конвергенції у ЗМІ (тренінги на теми: розбудова онлайн-ком’юніті, юзабіліті, монетизація цифрових медіа, соціальні мережі, візуалізація, інтерактивні мапи, журналістика даних тощо). Організовують стажування, навчальні поїздки. Ведуть рейтинг офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади по прозорості уряду та доступу до публічної інформації для громадян і медіа.

 

 

Інститут Масової Інформації (ІМІ)

Підтримка журналістів, захист свободи слова, навчання, публічні заходи і громадські обговорення, створення законопроектів.